Są i pierwsze WYNIKI

29 grudnia, 2015

własne 385A oto oczekiwane WYNIKI (→ zobacz) z pierwszej część Projektu ”BO WARTO PAMIĘTAĆ…”, w ramach której placówki/uczestnicy upamiętniali wybraną rocznicę z historii Polski. Pierwsze programowe dane wykazały, że 35 placówek przysłało sprawozdania, raporty i prace plastyczne z działań, które były prowadzone od września do końca listopada br. Oceniano 31 raportów z organizacji wydarzeń rocznicowych, 25 konspektów lekcji i 88 prac plastycznych zgodnych w wymaganiami regulaminowymi. Jury wyłoniło najlepszych, a my dołączyliśmy punkty za zdobyte miejsca, połączyliśmy w jedną ogólną klasyfikację punktową i tak wyłonili nam się pierwsi liderzy Projektu 🙂 Ale motywując wszystkich innych uspakajamy, że te pierwsze zdobyte punkty jeszcze niczego nie przesądzają, choć przybliżają nieco 3 pierwsze szkolne drużyny do NAGRODOWEGO wyjazdu na bezpłatne, wakacyjne warsztaty archeologiczne nad morze.

Podajemy także wyodrębnione wyniki konkursowe dla placówek z Mazowsza, dla których nagrody za tę część Projektu ufundowało Ministerstwo Obrony Narodowej.

Dziękując za udział w pierwszej części projektu zapraszamy serdecznie do kolejnych jego odsłon. W drugim etapie to Państwo wybierają rocznicę wydarzenia związaną z Państwa miejscem zamieszkania lub też postać, którą warto przedstawić szerszemu, ogólnopolskiemu gronu odbiorców.Wyniki drugiej części będą podane w maju 2016 r.